Calendar

Čvc
11
So
Hořický Food Festival – Hořice v Podkrkonoší
Čvc 11 celý den
Hořický Food Festival – Hořice v Podkrkonoší

Třetí ročník Hořického Food Festivalu 🙂 Datum: Sobota 11.7. 2020 Čas: 10:00 – 18:00 Místo: Smetanovy sady VSTUPNÉ ZDARMA

Celým dnem nás provede zkušený moderátor Ondra ‚Styx‘ Kozák od agentury My Production. Po celý den budou probíhat krátké přednášky a soutěže pro všechny věkové kategorie.

na jaké stánky se můžete těšit? BIG Fries – belgické hranolky GULE FOOD TRUCK Taco Boss Espresso Longberry Sushilky Hmyz na talíři Ice Rollers Bramloše NosMacarons Anne’s foodtruck Comic Cone Foodtruck Ten Štrúdl Bůůů & Chrocht Smile Waffle Cheese House Los Churros CZ JungBerg Vinný sklípek u Staňků – Češov u Jičína Nejen RAW zákusky Zach’s pesto & chilli My-Chilli.eu Marmelády z Ráje Sladkej Lajf Rodinné pasy a další…..

Srp
14
Vizovické Trnkobraní
Srp 14 – Srp 15 celý den
Vizovické Trnkobraní

Vizovické Trnkobraní se v roce 2020 uskuteční v termínu 14. – 15. srpna přímo v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích, kde se vyrábí nejproslulejší tuzemská značka slivovice. Tato multižánrová kulturní přehlídka zahrnuje vystoupení špiček české a slovenské hudební scény na dvou scénách a doplňuje ji divadelní scéna, kinokavárna a dětský koutek. Více info v tomto článku.